Представник DiXi Group долучився до роботи громадської платформи Східного Партнерства в Україні

14 листопада 2016

Керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович взяв участь у щорічній конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, що відбулася 11-12 листопада у Києві.

На заході, в якому взяло участь майже 80 осіб, говорили про використання можливостей Східного Партнерства для розвитку реформ і співробітництва України, ЄС та країн регіону. Зокрема, в ході робочих сесій конференції учасники сформували стратегічні напрямки роботи Української національної платформи на 2016-2019, а також відповідні плани робочих груп.

"Для Робочої групи 3 "Довкілля, зміна клімату та енергетична безпека" ми обрали кілька напрямків, зокрема вивчення факторів зміцнення енергобезпеки, просвітницьку діяльність із питань екозбалансованого розвитку на місцях, інтеграцію енергетичної політики та політик захисту довкілля і боротьби зі зміною клімату, а також інші пріоритети", наголосив Роман Ніцович.

За його словами, наступним кроком має стати деталізація цих пріоритетів та формування конкретних проектів, які відкриті до усіх громадських організацій-членів Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства та їх партнерів.

Конференція відбулася за підтримки проекту "Громадська синергія", що фінансується ЄС, виконується Міжнародним Фондом "Відродження" і спрямований на посилення ефективності участі громадськості в євроінтеграційних реформах через зміцнення двох громадських платформ, що діють в сфері європейської інтеграції України – Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG