Представлено резюме Стратегії енергетичної дипломатії, до якої долучились експерти DiXi Group

23 березня 2017

Директор з комунікацій та міжнародного співробітництва в НЕК "Укренерго" Михайло Бно-Айріян згадав аналітиків DiXi Group, представляючи резюме проекту "Стратегії енергетичної дипломатії України".

"Дякуючи Міжнародному фонду "Відродження", який цю ініціативу підтримав та терпляче чекав на результат увесь цей час, та DiXi Group, яка надавала організаційне сприяння, вдалося дуже широко подивитися на завдання сучасної української енергетичної дипломатії", - написав він на своїй сторінці в соцмережах.

Нагадаємо, що у вересні 2016 року експерти DiXi Group спільно із Бно-Айріяном підготували дослідження, присвячене енергетичній дипломатії. В цій роботі було проаналізовано світові приклади, які можуть бути корисними і для України.

Проект "Стратегії енергетичної дипломатії" ініційовано наприкінці 2015 року представниками Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Робоча група із розробки стратегії позиціонування України на зовнішніх енергетичних ринках працювала за підтримки Міністерства закордонних справ України та Міжнародного фонду "Відродження".

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG