Працювати з open data навчали членів «ЕнергоТранспарентності»

21 лютого 2020

Де шукати і як використовувати відкриті бази даних у видобувному секторі вивчали під час тренінгу представники Асоціації «ЕнергоТранспарентність». Захід пройшов 21 лютого у Києві.

На важливості практичного застосування відкритих даних наголосила у привітальному слові для учасників навчання менеджер зі сталого розвитку DiXi Group Ольга Полуніна.

Що дає доступ до публічної інформації і яка публічна інформація важлива в контексті ІПВГ та розвитку територіальних громад – із цих базових питань розпочали розмову про використання відкритих даних у роботі громадських організацій із місцевими громадами.

Присутні на тренінгу мали змогу попрактикуватися у аналізі відкритих ресурсів ДНВП «Геоінформ України», а саме – зрозуміти відмінності та переваги інтерактивних карт родовищ корисних копалин та ділянок надр, на які надані спецдозволи.

На прикладі порталу «Open Budget» обговорили питання відкритих даних як інструменту для аналізу і прийняття рішень. Також торкнулися теми аналізу динаміки ренти у звітах ІПВГ, що особливо важливо для змістовної співпраці із громадами.

Захід проводився в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору», який виконує ГО «ДІКСІ ГРУП».

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG