Почав роботу Тиждень прозорості: конференція про європейські підходи в регулюванні енергетики

08 жовтня 2018

За п’ять днів учасники будуть досліджувати архітектуру енергоринків і тарифоутворення, а також - вчитись встановлювати контроль надходжень від видобувних галузей

Стартував Тиждень прозорості енергетики: п’ять днів лекцій та семінарів про роботу ринків електроенергії та природного газу, підходів до тарифоутворення для мереж, ефективне управління видобувної галузі. 

 

У перші два дні учасники ознайомляться з регламентом цілісності та прозорості оптового ринку енергетики ЄС. 

 

"Ці правила складалися роками, і, враховуючи намір України швидко вбудуватися в архітектуру енергетичних ринків ЄС, вже невдовзі учасники ринків та регулюючі органи постануть перед необхідністю дотримуватися цих правил, знають вони їх чи ні", - відзначають організатори з Dixi Group.

Третій день присвячений тарифоутворенню для монополій, зокрема - методикам тарифоутворення за кодексами транспортних мереж Енергоспівтовариства. 

Семінар четвертого дня буде присвячений розгляду підходів до регулювання, фіскальних засобів та способів гарантування прозорості та підзвітності видобувного сектору. 

У п’ятий день розглядатимуть методики стимулюючого тарифоутверення для монополій.

Організаторами Тижня прозорості стала Dixi Group за підтримки проекту USAID "Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні (Прозора енергетика)".

 

Українська енергетика

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG