Підсумки року: «ЕнергоТранспаретність» поповнилась трьома організаціями

21 лютого 2020

Результати роботи Асоціації «ЕнергоТранспаретність» за минулий рік розглянули представники дев’яти організацій, що делегували своїх представників на підсумкові збори у Києві 21 лютого 2020 року.

Учасники затвердили річний звіт, обговорили та затвердили з правками проєкти комунікаційної стратегії, стратегічного та фандрейзингового планів, а також офіційно прийняли нових членів.

Цього року Асоціацію «ЕнергоТранспаретність», що була заснована у 2009 році, офіційно зареєстрували як громадську організацію. Про це відзначив у річному звіті координатор Віталій Филенко.

Секретар Асоціації Сергій Євтушок презентував візуальний стиль, розроблений для організації, а також комунікаційну стратегію, основні положення якої підготували в результаті нещодавнього тренінгу. Обидва документи затвердили голосуванням.

На зібрання були запрошені представники партнерів, що підтримують діяльність організації, -  Національного секретаріату ІПВГ та GIZ.  

Обговорюючи стратегічні цілі за напрямками розвитку, розглянули запити про потреби у навчанні для посилення професійності у роботі організацій, що входять до об’єднання. Допомогу у написанні технічного завдання для програми тренінгів запропонував надати член Асоціації - аналітичний центр DiXi Group, керівниці якого Олені Павленко доручили головувати на засіданні.

Під час зборів у дійсні члени прийняли три громадські організації, що розділяють цінності та місію організації -  «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини», «Суспільство та довкілля» і «Інститут регіональних та молодіжних ініціатив».

Асоціація «ЕнергоТранспарентність» сприяє підвищенню рівня прозорості та відповідальності у видобувних галузях регіонів. Члени організації консолідують свої зусилля в реалізації міжнародного стандарту Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні.

Захід проводився в рамках проєкту USAID «Прозорість енергетичного сектору», який виконує ГО «ДІКСІ ГРУП».

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG