ПГС Україна прийняла спільну декларацію

10 квітня 2019

Представники Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС прийняли спільну декларацію. Документ з’явився під час першого регіонального засідання, яке відбувалося із 3 по 4 квітня у Львові. Він відображає спільну позицію європейських та українських членів Платформи.

«Разом ми погодили пріоритети, на які мають звернути особливу увагу Україна та ЄС в імплементації Угоди про Асоціацію, і зафіксували їх у спільному документі», - зазначила голова Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко.

За її словами, найближчим часом документ буде відправлено в Кабінет міністрів України, Верховну раду та в Європарламент. 

«Було б ідеально, якби наші урядовці та парламентарі побачили зазначені в документі пріоритети та зосередилися на них в своїй роботі», - прокоментувала Олена Павленко.

Наступна регіональна зустріч Платформи відбудеться восени в Брюселлі.

Джерело фотографій – УС ПГС

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG