Парламентський Комітет з енергетики схвалив законопроект про регулятора на повторне друге читання

09 вересня 2016

Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 7 вересня розглянув і схвалив проект закону №2966-д про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Члени Комітету прийняли рішення по найбільш дискусійних питанняхзаконопроекту. Зокрема, більшістю голосів було проголосовано, що склад конкурсної комісії визначається за поданням 2 осіб від Президента, 2 осіб від Верховної Ради, 1 особи – від Кабінету Міністрів. Конкурс буде проводитись відразу на весь склад Комісії, тобто після прийняття закону має відбутись повна ротація її членів уже протягом перших шести місяців.

«Комітет спрацював дуже оперативно – уже в перший тиждень роботи було прийнято рішення по цьому ключовому законопроекту.  І керівництво Комітету, і головний доповідач забезпечили чесну і прозору процедуру розгляду. Залишається сподіватись, що таку ж оперативність і конструктив покаже і депутатський зал», - прокоментувала президент аналітичного центру «Діксі Груп» Олена Павленко.

Тепер законопроект має бути винесений у зал для остаточного голосування.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG