Представник DiXi Group пройшла стажування в аналітичному центрі у Франції

18 березня 2016

Молодший аналітик центру DiXi Group Марія Мельник пройшла місячне стажування в паризькому аналітичному центрі CERІ (Center for International Studies), що знаходиться під егідою Sciences Po (The Paris Institute of Political Studies).

Починаючи із 15 лютого по 15 березня представниця DiXi Group підготувати аналітичний продукт. В ньому -  оцінити шляхи постачання газу в Україну, а також проаналізувати вплив вітчизняних олігархів на енергетичну політику нашої держави.

“Можливість пройти стажування в одному із аналітичних центрів Європи – це не лише шанс перейняти досвід із написання іншого формату аналітичних продуктів, але й розширити мережу контактів з іншими аналітичними центрами”, - зазначила Марія Мельник.

 

 

Ментором стажування була Anne de Tinguy, історик та політичний вчений, що спеціалізується в області зовнішньої політики України та Росії. 

Стажування відбулось в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA).

 


 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG