Представники громадськості нагадали про необхідність прийняття закону про регулятора (заява)

04 червня 2016Аналітичний центр DiXiGroup, "Реанімаційний пакет реформ" та "Сильніші разом" підготували звернення до парламентарів щодо необхідності якнайскорішого прийняття ключового євроінтеграційного закону – "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (реєстр. № 2966-д).

Читати далі

DiXi Group виступили організаторами студентських дебатів в Києво-Могилянській академії

31 травня 201630 травня на базі Національного університету "Києво-Могилянська академія" відбулись дебати на тему "Декарбонізація у генерації енергії в Україні. Можливі альтернативи: атома чи "зелена" енергетика".

Читати далі

Представники DiXi Group взяли участь Літній школі з енергетичного законодавства (відео).

31 травня 2016Аналітики DiXi Group за підтримки МВ «Відродження» взяли участь Літній школі з енергетичного законодавства та політики ЄС у Флоренції (Florence School of Regulation).

Читати далі

Звернення щодо важливості прийняття законопроекту про регулятора

26 травня 2016Аналітичний центр "Діксі Груп" та "Сильніші разом!" опублікували звернення до Представницва ЄС в Україні, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Групи підтримки України Європейської Комісїі та Світового банку з проханням допомогти в мобілізації всіх політичних сил та конкретних депутатів, які декларують підтримку європейській інтеграції України, з метою прийняття закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (реєстр. № 2966-д).

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG