Голова Міненерговугілля пообіцяв співпрацювати з громадськістю у питаннях прозорості

04 серпня 2016Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик пообіцяв у подальшому співпрацювати з неурядовими громадськими організаціями, які виступають за впровадження в Україні Ініціативи з прозорості у видобувній галузі (ІПВГ).

Читати далі

DiXi Group продовжує конкурс пропозицій на закупівлю комп’ютера

28 липня 2016Громадська організація DiXi Group, в рамках проекту «Прозора енергетика» міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує конкурс пропозицій на закупівлю одного стаціонарного комп’ютера.

Читати далі

DiXi Group шукає стажера

26 липня 2016Аналітичний центр DiXi Group запрошує на стажування студента українського ВНЗ. Тривалість стажування − 6 місяців.

Читати далі

У Чернігові обговорили переваги та перспективи впровадження ЕІТІ

25 липня 201620 липня 2016 року в Чернігові відбувся семінар "Впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей у світі та Україні" (ЕІТІ), де представники громадськості та Національного секретаріату ЕІТІ розповіли про реалізацію Ініціативи в Україні та світі.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG