Представник DiXi Group взяв участь у семінарі енергетичних регуляторів Східного Партнерства

15 квітня 2016Віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко відвідав Семінар енергетичних регуляторів Східного Партнерства. Захід пройшов в Вільнюсі. Окрім представників регуляторів, в семінарі взяли участь співробітники міністерств енергетики країн Східного партнерства та ЄС. Зокрема, України, Грузії, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Литви, Німеччини та Австрії.

Читати далі

Звернення громадських організацій до Уряду України

14 квітня 2016Аналітичний центр DiXi Group разом із партнерами звертається до нового уряду з проханням продовжувати реформи, розпочаті в енергетичній галузі.

Читати далі

Законопроект про регулятора прийнято у першому читанні

12 квітня 2016Проект Закону «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (реєстраційний № 2966-д від 19.02.2016) прийнято у першому читанні. За прийняття документа проголусовало 285 депутатів.

Читати далі

Аналітичний центр DiXi Group прийнято в асоційовані члени РПР

11 квітня 2016DiXi Group приєднався до ініціативи «Реанімаційний пакет реформ». Аналітики DiXi діятимуть в рамках групи «Реформа енергетичного сектору». Представники аналітичного центру зосередяться на запровадженні європейських правил в цій галузі.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG