Олена Павленко: ми однозначно будемо підтримувати компанії, які готові відкрити свої дані

08 липня 2016«В Україні є компанії, які готові відкрити свою кухню та працювати чесно. А є ті, яким, вочевидь, є що приховувати. Ми однозначно будемо підтримувати компанії, які готові відкрити інформацію про себе», - зазначила на обговоренні в Українському кризовому медіа-центрі президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко.

Читати далі

DiXi Group згадали в дослідженні, присвяченому роботі незалежних аналітичних центрів

08 липня 2016Аналітичний центр DiXi Group згадано серед історій успіху в звіті «Незалежні аналітичні центри і органи влади: партнери у просуванні реформ чи дві межі реальності».

Читати далі

У DiXi Group говорили про енергодипломатію в країнах СНД

07 липня 20167 липня в офісі DiXi Group пройшло обговорення, присвячене позиціонуванню України на енергоринках країн СНД - зокрема, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, країн Центральної Азії.

Читати далі

Представники DiXi Group долучилися до оцінки виконання Асоціації з ЄС

07 липня 2016Аналітики DiXi Group взяли участь в презентації «Україна та Угода про асоціацію: моніторинг виконання за 2014-2016 роки» як незалежні рецензенти відповідного дослідження.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG