У Верховній раді України відбудеться круглий стіл, присвячений запровадженню нової моделі ринків електроенергії

21 вересня 201623 вересня 2016 року з 13:00 до 17:30 Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки за підтримки уряду Великої Британії буде проведено круглий стіл на тему «Основні виклики для нового ринку електричної енергії».

Читати далі

Коментар DiXi Group щодо ситуації навколо "Укртрансгазу"

20 вересня 2016Зміни, внесені до статусу НАК "Нафтогаз України" (якими Міністерство економрозвитку перебирало на себе функції управління з ПАТ "Укртрансгаз"), скасовано.

Читати далі

Вийшло дослідження, присвячене енергетичній дипломатії

15 вересня 2016Аналітики DiXi Group представили дослідження, присвячене міжнародному досвіду енергетичної дипломатії, та рекомендації щодо посилення цього напрямку в Україні.

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурс пропозицій на закупівлю одного офісного мультимедійного проектора

12 вересня 2016Громадська організація «Діксі Груп», що здійснює проект «Прозора енергетика» в рамках міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс пропозицій на закупівлю одного офісного мультимедійного проектора.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG