Dixi Group продовжує роботу з розроблення стратегії енергетичної дипломатії

24 червня 201624 червня в офісі аналітичного центру DiXi Group відбувся круглий стіл за участю експертів та представників дипломатичних місій України в американському регіоні, присвячений енергетичній дипломатії.

Читати далі

DiXi Group пояснили, як заощадити на тарифах (ВІДЕО)

22 червня 2016Аналітики DiXi Group випустили роз’яснювальний ролик "Заощаджувати варто!" на актуальну нині тему підвищення тарифів.

Читати далі

DiXi Group закликає до більшої прозорості у видобутку енергоресурсів

21 червня 2016Резонансні затримання останніх днів у справах про розкрадання газу та відмивання коштів – ще один привід навести лад у видобувній галузі. Аналітики DiXi Group вже описали найбільш відомі корупційні оборудки у дослідженні "Ігри газових престолів: "схеми" у видобутку газу". Документ також отримали у НАБУ, і ми сподіваємось, що детективи зробили правильні висновки.

Читати далі

Концепція Міненерго з реформування вугільної галузі потребує доопрацювання - експерти

16 червня 2016Концепція державної цільової економічної програми реформування вугільної промисловості до 2020 року, розроблена Міністерством енергетики та вугільної промисловості, потребує доопрацювання.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG