Профільний комітет Ради підтримав законопроект з прозорості у видобутку

07 липня 2016Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерноїполітики та ядерної безпеки порекомендував депутатам прийняти законопроект №4840 «Про розкриття інформації у видобувних галузях» у першому читанні.

Читати далі

Представники аналітичних центрів звернулися до депутатів ВР

05 липня 2016Відкритий лист ГО та аналітичних центрів що здійснюють контроль за процесом реформування енергетичного сектору України та процесами євроінтеграції до народних депутатів.

Читати далі

Чому новий регулятор буде більш незалежним – інфографіка від DiXi Group

01 липня 2016Проект закону № 2966-д «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» уже протягом місяця чекає на голосування парламентом у другому читанні. Законопроект не було проголосовано ні в так званий «євроінтеграційний день», ні в день, коли українська збірна грала з Північною Ірландією.

Читати далі

DiXi Group починає реалізацію проекту USAID “Прозора енергетика”

24 червня 2016Аналітичний центр DiXi Group розпочав реалізацію проекту USAID “Прозора енергетика”. Ініціатива з протидії корупції та підвищення фіскальної прозорості в енергетичному секторі в Україні (Прозора енергетика) спрямована на боротьбу з корупцією та поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі в Україні.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG