Реформа енергетичного регулятора лише починається – DiXi Group

22 вересня 2016Аналітичний центр DiXi Group вітає історичне рішення Верховної Ради щодо посилення незалежності енергорегулятора і закликає забезпечити його належне виконання. Нагадаємо, сьогодні парламент в другому читанні та в цілому прийняв закон «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг». Рішення підтримало законопроект 250 народних обранців.

Читати далі

У Верховній раді України відбудеться круглий стіл, присвячений запровадженню нової моделі ринків електроенергії

21 вересня 201623 вересня 2016 року з 13:00 до 17:30 Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки за підтримки уряду Великої Британії буде проведено круглий стіл на тему «Основні виклики для нового ринку електричної енергії».

Читати далі

Коментар DiXi Group щодо ситуації навколо "Укртрансгазу"

20 вересня 2016Зміни, внесені до статусу НАК "Нафтогаз України" (якими Міністерство економрозвитку перебирало на себе функції управління з ПАТ "Укртрансгаз"), скасовано.

Читати далі

Вийшло дослідження, присвячене енергетичній дипломатії

15 вересня 2016Аналітики DiXi Group представили дослідження, присвячене міжнародному досвіду енергетичної дипломатії, та рекомендації щодо посилення цього напрямку в Україні.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG