Експерти закликають до монетизації субсидій для всіх вразливих споживачів

08 лютого 2019Заходи боротьби з енергетичною бідністю в Україні мають бути відокремлені від загальної системи підтримки домогосподарств із низькими доходами та об’єднані у комплекс рішень, зокрема з врегулювання поняття “вразливих споживачів”, таргетування державної підтримки, а також запровадження адресної монетизованої грошової підтримки.

Читати далі

Представники DiXi Group долучились до світової дискусії про використання природних ресурсів

06 лютого 2019Президент DiXi Group Олена Павленко та керівник програм Роман Ніцович взяли участь у Глобальній асамблеї Publish What You Pay (PWYP), що проходила у м. Дакар (Сенегал).

Читати далі

Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за січень)

31 січня 2019Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжили наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією та доповнювати існуючі набори даних.

Читати далі

Юні футболісти з передфронтової зони змогли потрапити на чемпіонат завдяки друзям DiXi Group

31 січня 2019Команда футболістів з Мар'їнської ДЮСШ (Донецька область) завдяки коштам, зібраним під час благодійної вечірки друзів, організованої аналітичним центром DiXi Group, взяла участь в Чемпіонаті України з футзалу.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG