Що стоїть за змінами в енергетиці України? (аналітична записка)

19 серпня 2016Експерти DiXi Group підготували спеціальну аналітичну записку для західної аудиторії. Документ пояснює два основних виклики в реформуванні газового сектору України – залежність від російського газу та нестачу власного видобутку, а також роль олігархів у енергетичній політиці. Перший з викликів практично подолано, другий залишається на порядку денному.

Читати далі

DiXi Group шукає компанії-інтегратори програми «1С»

08 серпня 2016Громадська організація DiXi Group, що оздійснює проект «Прозора енергетика» в рамках міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує тендер для компаній-інтеграторів програми «1С».

Читати далі

Голова Міненерговугілля пообіцяв співпрацювати з громадськістю у питаннях прозорості

04 серпня 2016Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик пообіцяв у подальшому співпрацювати з неурядовими громадськими організаціями, які виступають за впровадження в Україні Ініціативи з прозорості у видобувній галузі (ІПВГ).

Читати далі

DiXi Group продовжує конкурс пропозицій на закупівлю комп’ютера

28 липня 2016Громадська організація DiXi Group, в рамках проекту «Прозора енергетика» міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує конкурс пропозицій на закупівлю одного стаціонарного комп’ютера.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG