DiXi Group оголошує конкурс на доопрацювання сайту

30 серпня 2016Аналітичний центр DiXi Group оголошує конкурс на доопрацювання нашого офіційного порталу (http://dixigroup.org/). Завдання передбачатиме розробку трьох додаткових сторінок.

Читати далі

DiXi Group продовжує пошуки компаній-інтеграторів програми «1С»

23 серпня 2016Громадська організація «Діксі Груп», що здійснює проект «Прозора енергетика» в рамках міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує термін тендеру для компаній-інтеграторів програми «1С».

Читати далі

Роботу DiXi Group згадали в Індексі моніторингу реформ

22 серпня 2016SWOT аналіз «Вільніші окремо», проведений спеціалістами DiXi Group, і присвячений реструктуризації НАК «Нафтогаз України» згадали в Індексі моніторингу реформ.

Читати далі

Відомий медіаексперт увійшов в Правління DiXi Group

22 серпня 2016Роман Вибрановський, експерт в сфері медіа та комунікації з більш як 15-річним стажем реалізації проектів, присвячених комунікації суспільно важливих тем, став членом Правління аналітичного центру DiXi Group.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG