DiXi Group приймає участь в «Інформаційному ярмарку» у парламенті

17 травня 2016Аналітичний центр DiXi Group представлено у 8-ій презентації-виставці «Інформаційний ярмарок 2016». Це щорічний захід, в якому беруть участь організації, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу Верховній Раді України.

Читати далі

Європейці очікують на істотні зміни у плані відділення транспортної функції від "Нафтогазу"

12 травня 2016Секретаріат Енергетичного Співтовариства оцінив запропонований план відділення активів з транспортування газу (unbundling) від "Нафтогазу", наданий Міністерством енергетики та вугільної промисловості, і запропонував свої рекомендації для його покращення.

Читати далі

Експерти DiXi Group представили у Німеччині інструменти для посилення енергетичної співпраці Україна-ЄС

11 травня 201610 травня у Берліні експерти DiXi Group презентували аналітичну записку "Реформа українського газового сектору: взаємна вигода для України та Європи".

Читати далі

DiXi Group дослідили, що буде з "Нафтогазом"

28 квітня 2016Аналітичний центр DiXiGroup провів SWOT аналіз двох основних моделей розділення функцій НАК «Нафтогаз України», які були запропоновані Міністерством енергетики та вугільної промисловості та самим"Нафтогазом", відповідно.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG