Представник DiXi Group виступив в ролі рецензента для звіту Трансперенсі Інтернешнл Україна

11 березня 2019Антикорупційна громадська організація Трансперенсі Інтернешнл Україна презентувала новий секторальний звіт — “Заправились на ProZorro: як закуповували бензин та дизель”. В ролі рецензента для даного звіту виступив фахівець з менеджменту та просування аналітичного центру DiXi Group Тарас Ткачук.

Читати далі

DiXi Group та НКРЕКП презентували мобільний додаток «Енергетика онлайн»

21 лютого 2019Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з аналітичним центром DiXi Group у рамках проекту USAID «Прозора енергетика» презентували мобільний додаток «Енергетика Онлайн», який сприятиме створенню ефективних енергетичних ринків, де в центрі уваги перебуватиме споживач.

Читати далі

Онлайн-курс «Прозора енергетика» стартував

12 лютого 201912 лютого стартував безкоштовний онлайн-курс «Прозора енергетика». Його підготували аналітичний центр DiXi Group, студія онлайн-освіти EdEra разом з VoxUkraine у рамках проекту USAID «Прозора енергетика». Автори курсу поставили собі за мету пояснити простими словами як влаштована енергетична галузь.

Читати далі

Українська сторона ПГС Україна – ЄС зустрілася із віце-прем’єром

11 лютого 2019Регіонам необхідна більш якісна інформація про процес євроінтеграції. Про це було заявлено під час зустрічі учасників Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) із з Віце-прем'єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG