DiXi Group налагоджує співпрацю з Флорентійською школою регулювання

12 червня 2019З 3 по 5 червня поточного року генеральний менеджер навчальних програм Денис Назаренко пройшов стажування у Флорентійській школі регулювання*.

Читати далі

Українсько-німецький діалог щодо майбутнього енергетичної безпеки

07 червня 2019Аналітичний центр «ДІКСІ Груп», спільно з Фондом «Відродження» та Німецьке товариство з вивчення Східної Європи (DGO) провели низку українсько-німецьких спільних дискусій щодо майбутнього енергетичної безпеки ЄС, Німеччини та України. Заходи відбулись 3 червня у Берліні.

Читати далі

Нові контакти і партнерства – підсумки візиту DiXi Group до США (фото)

30 травня 2019Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко, віце-президент Антон Антоненко та директор з досліджень Роман Ніцович відвідали Сполучені Штати Америки з адвокаційним візитом.

Читати далі

Експерти закликають до якнайшвидшого вибору моделі створення нафтових резервів в Україні

20 травня 2019Посилення залежності від зовнішніх постачань нафтопродуктів, передусім із країн Митного союзу, зумовлює необхідність прискорення робіт зі створення в Україні мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів, вимоги до яких встановлені Директивою 2009/119/ЄС.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG