У DiXi Group говорили про енергодипломатію в країнах СНД

07 липня 20167 липня в офісі DiXi Group пройшло обговорення, присвячене позиціонуванню України на енергоринках країн СНД - зокрема, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, країн Центральної Азії.

Читати далі

Представники DiXi Group долучилися до оцінки виконання Асоціації з ЄС

07 липня 2016Аналітики DiXi Group взяли участь в презентації «Україна та Угода про асоціацію: моніторинг виконання за 2014-2016 роки» як незалежні рецензенти відповідного дослідження.

Читати далі

Профільний комітет Ради підтримав законопроект з прозорості у видобутку

07 липня 2016Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерноїполітики та ядерної безпеки порекомендував депутатам прийняти законопроект №4840 «Про розкриття інформації у видобувних галузях» у першому читанні.

Читати далі

Представники аналітичних центрів звернулися до депутатів ВР

05 липня 2016Відкритий лист ГО та аналітичних центрів що здійснюють контроль за процесом реформування енергетичного сектору України та процесами євроінтеграції до народних депутатів.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG