DiXi Group представила інвестиційні можливості України в енергетиці норвезькому бізнесу

19 жовтня 2016Олена Павленко, президент DiXi Group, взяла участь у Норвезько-Українському Бізнес Форумі, що пройшов 18 жовтня в Осло, Норвегія, з ініціативи Норвезько-української торгово-промислової палати. Форум був присвячений обговоренню та пошуку можливих шляхів співпраці між Україною та Норвегією, зокрема в агросекторі, торгівлі, розвитку нових технологій, енергетиці.

Читати далі

Представник DiXi Group модерував дискусію студентів із полісімейкерами

19 жовтня 2016Член Правління аналітичного центру DiXi Group Роман Вибрановський виступив модератором на зустрічі студентів Коледжу Європи (College of Europe), який був присвячений енергетичним реформам в Україні, конфлікту із Росією та його наслідками для ринків Європи.

Читати далі

Довіра між урядом та інвесторами неможлива без прозорості – експерти

17 жовтня 201617 жовтня аналітичний центр DiXi Group ініціював круглий стіл, присвячений законопроекту "Про розкриття інформації у видобувних галузях" (реєстр. № 4840).

Читати далі

Представники DiXi Group долучилися до 2-го українського газового форуму

13 жовтня 2016Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та керівник програм Роман Ніцович брали участь в Другому українському газовому форумі.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG