Техаська нафта поки є американською мрією - експертка

21 листопада 2016Про зміни на міжнародному нафтовому ринку у зв'язку із виявленням техаського родовища ще думати зарано. Про це в ефірі "Громадського радіо" заявила головний редактор інтернет-порталу "Українська енергетика" Вікторія Тороп.

Читати далі

DiXi Group запускає нову щотижневу рубрику в соцмережах

18 листопада 2016В рамках проекту USAID «Прозора енергетик» Аналітичний центр DiXi Group запускає нову рубрику «Цифра тижня». Раз на тиждень аналітики центру пропонуватимуть користувачам соцмереж інфографіку за результатами щотижневих досліджень ключових подій на ринку енергетики.

Читати далі

Представники DiXi Group долучилися до дискусії про роль аналітичних центрів

17 листопада 2016Керівник програм DiXi Group Роман Ніцович та менеджер з оргрозвитку і закупівель Анастасія Романюк взяли участь у щорічній конференції аналітичних центрів України, що відбулася 16 листопада у Києві.

Читати далі

Громадськість просить уряд закласти в держбюджет адекватне фінансування програм з енергоефективності

17 листопада 2016Представники громадських організацій звернулися до влади з відкритим листом, у якому закликають виділити бюджетні кошти на щорічну реалізацію державних програм енергоефективності в обсязі, який би відповідав реальному попиту, а також прийняти законопроекти, які дозволять запустити роботу Фонду енергоефективності та сприятимуть реформуванню житлово-комунальної галузі.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG