DiXi Group оголошує конкурс пропозицій зі створення бренд-буку проекту

12 вересня 2016Громадська організація «Діксі Груп», що здійснює проект «Прозора енергетика» в рамках міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс пропозицій зі створення бренд-буку проекту.

Читати далі

Парламентський Комітет з енергетики схвалив законопроект про регулятора на повторне друге читання

09 вересня 2016Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 7 вересня розглянув і схвалив проект закону №2966-д про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Читати далі

Члени БГЗО заслухали доповідь Незалежного адміністратора

08 вересня 2016На засіданні Багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО) було затверджено попереднє дослідження (scoping study) для підготовки Другого звіту ЕІТІ. Презентація доповіді Незалежного адміністратора та її обговорення тривали більше двох годин.

Читати далі

Реформи на виконання Угоди про Асоціацію у сферах енергетики та довкілля влітку сповільнились – експерти

07 вересня 2016Експерти констатують відсутність значимих зрушень в напрямку виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС у сфері енергетики та довкілля протягом червня-серпня 2016 року.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG