«Енергетика онлайн» доступна для завантаження

19 березня 2019Мобільний додаток «Енергетика онлайн», розроблений аналітичним центром DiXi Group та НКРЕКП в рамках проекту USAID «Прозора енергетика», доступний для завантаження на з Google Play та App Store.

Читати далі

Олена Павленко взяла участь у засіданні Парламентського Комітету Асоціації

18 березня 2019Президент DiXi Group Олена Павленко від імені української сторони Платформи громадянського суспільства (УС ПГС) Україна-ЄС взяла участь у засідання Парламентського Комітету Асоціації, що проходило в Страсбурзі (Франція) 13-14 березня 2019 року.

Читати далі

Представник DiXi Group виступив в ролі рецензента для звіту Трансперенсі Інтернешнл Україна

11 березня 2019Антикорупційна громадська організація Трансперенсі Інтернешнл Україна презентувала новий секторальний звіт — “Заправились на ProZorro: як закуповували бензин та дизель”. В ролі рецензента для даного звіту виступив фахівець з менеджменту та просування аналітичного центру DiXi Group Тарас Ткачук.

Читати далі

DiXi Group та НКРЕКП презентували мобільний додаток «Енергетика онлайн»

21 лютого 2019Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з аналітичним центром DiXi Group у рамках проекту USAID «Прозора енергетика» презентували мобільний додаток «Енергетика Онлайн», який сприятиме створенню ефективних енергетичних ринків, де в центрі уваги перебуватиме споживач.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG