DiXi Group оголошує конкурс серед аудиторських фірм для проведення аудиту

31 жовтня 2016В рамках проекту «Інституційна підтримка «Діксі Груп» Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, що виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA)

Читати далі

В Україну приїжджав екс-голова Відомства Федерального канцлера

26 жовтня 2016Колишній керівник Відомства Федерального канцлера і Федеральний міністр з особливих доручень Рональд Пофалла, який із травня 2015 р. очолює "Петербурзький діалог", відвідав Київ 24 - 25 жовтня 2016 р. Мета візиту - проведення зустрічей із українськими політиками, ознайомлення з актуальною політичною ситуацією в Україні та діяльністю громадянського суспільства країни. Зокрема, Рональд Пофалла зустрівся з депутатами Верховної Ради України та представниками неурядових організацій і аналітичних центрів.

Читати далі

DiXi Group зустрічалися з представниками Конгресу США

20 жовтня 2016Представники аналітичного центру DiXi Group зустрілися с членами Конгресу США Вільямом Флоресом і Ендрю Харрісом та працівниками Посольства Сполучених штатів в Україні.

Читати далі

Представник DiXi Group взяв участь в зустрічі з Послом ЄС в Україні

20 жовтня 2016Віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко взяв участь в зустрічі з послом, головою Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґом Мінґареллі.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG