DiXi Group поділилась досвідом в адвокації ЕІТІ

13 липня 2016Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь у обговоренні «Реформи в Україні та їх рушії: як ефективніше організувати співпрацю органів влади і недержавних організацій?», яке було організовано Фондом «Демократичні ініціативи» за підтримки Міжнародним фондом «Відродження», Шведської агенції з міжнародного розвитку (SIDA) та Think Tank Fund.

Читати далі

Комітет з екологічної політики ВРУ рекомендував підтримати законопроект з прозорості в першому читанні

12 липня 2016Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендував підтримати законопроект «Про розкриття інформації у видобувних галузях» в першому читанні.

Читати далі

Олена Павленко: ми однозначно будемо підтримувати компанії, які готові відкрити свої дані

08 липня 2016«В Україні є компанії, які готові відкрити свою кухню та працювати чесно. А є ті, яким, вочевидь, є що приховувати. Ми однозначно будемо підтримувати компанії, які готові відкрити інформацію про себе», - зазначила на обговоренні в Українському кризовому медіа-центрі президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко.

Читати далі

DiXi Group згадали в дослідженні, присвяченому роботі незалежних аналітичних центрів

08 липня 2016Аналітичний центр DiXi Group згадано серед історій успіху в звіті «Незалежні аналітичні центри і органи влади: партнери у просуванні реформ чи дві межі реальності».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG