Експерти закликають до якнайшвидшого вибору моделі створення нафтових резервів в Україні

20 травня 2019Посилення залежності від зовнішніх постачань нафтопродуктів, передусім із країн Митного союзу, зумовлює необхідність прискорення робіт зі створення в Україні мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів, вимоги до яких встановлені Директивою 2009/119/ЄС.

Читати далі

DIXI Group презентує Абетку енергетики

17 травня 2019DIXI Group разом з Офісом реформ Кабінету Міністрів України відкривають проект "Абетка енергетичної реформи". Двічі на миждень ми публікуватимемо наші іронічні тексти, в яких доступною і зрозумілою мовою пояснюватимемо що й до чого у нашій енергетиці.

Читати далі

Олена Павленко: Україна та ЄС продовжують процес інтеграції ринків газу та електроенергії

07 травня 2019Європейський Союз та Україна продовжать процес інтеграції ринків газу та електроенергії, оновивши Додаток 27 Угоди про Асоціацію з ЄС та ратифікувавши зміни рішенням українського парламенту. Про це йшлось на нараді під головуванням віце-прем’єрки з євроінтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Читати далі

DiXi Group здійснила адвокаційний візит до Брюсселя та Відня

19 квітня 2019Експерти DiXi Group провели 10-12 квітня ряд зустрічей у Відні та Брюсселі, під час яких обговорювали із зацікавленими особами ситуацію в українській енергетиці та шляхи співпраці.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG