Лекції з енергополітики від DiXi Group

15 жовтня 2019Для студентів двох вузів – Київської економічної школи (КСЕ) та Українського католицького університету (УКУ) – експерти DiXi Group прочитали лекції з енергетичної політики України, її звучання у європейському контексті.

Читати далі

Президент DiXi Group з Берліну - про наслідки Північного потоку-2 для європейців

11 жовтня 2019Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у міжнародній конференції "Путінський "Північний потік-2" та його реальна ціна для Європи", яка пройшла у Берліні 10 жовтня.

Читати далі

Прийняття політичних рішень має засновуватися на якісних, актуальних даних – Антон Антоненко

28 вересня 2019Віце-президент DiXi Group Антон Антоненко взяв участь у конференції "100+ корупційних схем, що потрібно здолати уряду та громадськості", яка пройшла у клубі Кабміну 26 вересня.

Читати далі

Експерт DiXi Group із Гааги - про загрози Північного потоку-2

27 вересня 2019Міжнародну конференцію "Путінський "Північний потік-2" та його реальна ціна для Європи" у Гаазі відвідав директор з досліджень DiXi Group Роман Ніцович. Він був запрошений модерувати панель з питань економічних наслідків проекту.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG