Експерти розповіли, як запобігти «бурі» у виконанні Угоди про Асоціацію

21 квітня 201721 квітня експерти громадської організації «DiXi Group», громадянської мережі «ОПОРА», всеукраїнської громадської організації «Енергетична Асоціація України», ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» та асоціації «Європейсько-Українське агентство», презентували результати моніторингу імплементації Україною Угоди про асоціацію з ЄС у сферах енергетики та довкілля за 2016 рік та обговорили наслідки подальших зволікань з виконанням зобов’язань.

Читати далі

Аналітик DiXi Group взяв участь в майстер-класі для журналістів

20 квітня 2017Експерт аналітичного центру DiXi Group Тарас Ткачук взяв участь в майстер-класі для представників медіа «Сучасний інструментарій медійника». Представник DiXi познайомив журналістів-розслідувачів з регіональних видань із проектом USAID «Прозора енергетика» та розповів, яким чином вони можуть до нього приєднатися.

Читати далі

Анонс презентації моніторингу «Україна та Угода про Асоціацію: як запобігти бурі?»

18 квітня 201721 квітня 2017 року об 11.30 відбудеться презентація та обговорення результатів моніторингу імплементації Україною Угоди про Асоціації з ЄС у сферах енергетики та довкілля за 2016 рік «Україна та Угода про Асоціацію: як запобігти бурі?».

Читати далі

Рекомендації, розроблені експертами DiXi Group, враховано в урядовому плані дій

11 квітня 2017Урядовці врахували пропозиції аналітичного центру DiXi Group, надані в ході обговорення проекту Середньострокового плану дій Уряду до 2020 року.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG