DiXi Group оцінила ризики будівництва Північного потоку-2

13 липня 2017Експерти аналітичного центру "DiXi Group" опублікували аналітичний документ, в якому оцінили ризики будівництва Північного потоку-2 для країн ЄС та для України.

Читати далі

Представник DiXi Group побував на навчальному візиті в Німеччині

10 липня 2017Аналітичний центр DiXi Group взяв участь у навчальному візиті до Німеччини 2-7 липня «Можливості розвитку поза вугільною галуззю», організованому Фондом ім. Гайнріха Бьолля. Географія візиту охоплювала столицю Німеччини та Рурський регіон, де видобувають вугілля. Аналітичний центр під час візиту представляла головний редактор сайту «Українська енергетика» Вікторія Тороп.

Читати далі

Немає сумніву, що "Північний потік" є політичним проектом – президент Dixi Group Олена Павленко

07 липня 2017Про це зазначила президент Dixi Group Олена Павленко на дискусії «Газові війни Росії: як відповідають Україна та ЄС?», що відбулася 7 липня в Українському кризовому медіа-центрі за співорганізації DiXi Group.

Читати далі

Експерти за посилення нормативно-правової бази, що регулює прозорість у видобутку

06 липня 201722 експерти (представники громадських організацій та незалежні аналітики) підписали звернення до Президента, Прем’єр-міністра та Голови ВРУ. В документі, під яким стоять підписи і представників DiXi Group, йдеться мова про урядову Концепцію розвитку газовидобувної галузі. Експерти наполягають на тому, що цей документ треба прийняти до 2020 року.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG