Закон «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» прийнято

18 вересня 201818 вересня на ранковому засіданні Верховної ради в повторному другому читанні було прийнято Закон «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях». За Закон проголосувало 244 депутати, 0 – проти, утрималося – 3.

Читати далі

Представник DiXi Group виступив на конференції SAP

17 вересня 2018Аналітик сектору електроенергетики та відновлюваних джерел DiXi Group Олексій Михайленко спільно із експертом коаліції «Енергетичні реформи» Андрієм Пєрєвєртаєвим виступив на щорічній конференції SAP, що відбулася 14 вересня. Виступ було присвячено готовності України до впровадження нового ринку електроенергії.

Читати далі

Експерти закликають до негайних реформ в енергетиці та довкіллі

11 вересня 2018Експерти коаліції «Енергетичні реформи» відзначили уповільнення реформ у секторах енергетики та довкілля та представили перелік змін, які потребують негайного впровадження Україною на виконання Угоди про асоціацію.

Читати далі

Представники DiXi Group взяли участь в "містечку" USAID в Миколаєві

10 вересня 2018Менеджер у сфері надання інформації аналітичного центру DiXi Group Анастасія Єрмакова та головний редактор порталу "Українська енергетика" Вікторія Тороп взяли участь в "містечку" USAID в Миколаєві, яке відбулося 08 вересня.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG