Експерти коаліції "Енергетичні реформи" презентували моніторинг Угоди про Асоціації на Жіночому енергетичному клубі.

09 червня 2017У четвер, 8 червня, відбулось засідання Жіночого енергетичного клубу, який об’єднує жінок-дипломатів, експертів та працівниць енергетичного сектору. Під час заходу експерти коаліції "Енергетичні реформи" - Олена Павленко, Валентина Бєлякова та Світлана Голікова - представили результати моніторингу Угоди про Асоціацію в енергетичному секторі.

Читати далі

DiXi Group долучилася до дискусії про посилення впливу аналітичних центрів

08 червня 2017Представники аналітичного центру DiXi Group взяли участь у зустрічі партнерських організацій Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України з донорськими структурами, яка відбулася наприкінці травня.

Читати далі

Президент DiXi Group взяла участь у Польсько-Українській Газовій конференції

07 червня 2017Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у Польсько-Українській Газовій конференції, що пройшла 6 червня у Варшаві з ініціативи Польсько-Українського клубу журналістів. Захід був присвячений українсько-польській співпраці в енергетиці, зокрема інтеграції газових ринків, розвитку газового хабу в Україні, перспективи будівництва обхідних газопроводів.

Читати далі

Команда DiXi Group зустріла літо на стратегічній сесії

07 червня 2017Представники DiXi Group на три доби виїхали в заміську базу відпочинку під Києвом, де провели стратегічну сесію. У формі "мозкових штурмів" та обговорень, за допомогою запрошеного модератора, члени команди DiXi Group опрацьовували стратегічні плани свого розвитку на найближчі три роки.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG