Як усе влаштовано у світі енергетики? (анонс)

22 січня 2019Сьогодні стартує реєстрація на онлайн-курс “Прозора енергетика”. Якщо вам цікаво звідки з’являється світло в будинках, як газ потрапляє до вашої плити, а гаряча вода до вашої ванни, а також якщо ви давно планували розібратися в енергетиці, запрошуємо на безкоштовний онлайн-курс “Прозора енергетика”.

Читати далі

СУБСИДІЯ.УКР: Рахувати субсидії буде легше

18 січня 2019Запущено сервіс СУБСИДІЯ.УКР, проект, який переміг в конкурсі ідей C.O.D.E., проведеному в рамках проекту USAID «Прозора енергетика». Мета сервісу - створення прозорого алгоритму для точного розрахунку субсидій для споживача.

Читати далі

Представник DiXi Group взяв участь в міжвідомчий нараді, присвяченій співпраці в рамках Енергетичного Співтовариства

14 січня 2019Старший аналітик DiXi Group Денис Назаренко взяв участь в міжвідомчій нараді щодо активізації співпраці у рамках Енергетичного Співтовариства. Захід відбувся 11 січня під головуванням заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталі Бойко. Нараду було присвячено формуванню позиції української сторони стосовно наданих стороною ЄС пропозицій до внесення змін до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

Читати далі

У проекті змін до постанови про відкриті дані враховано пропозиції DiXi Group

14 січня 2019На сайті Держагенства з електронного врядування опубліковано проект третьої редакції проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних". До переліку наборів даних Міненерговугілля включено коментарі та пропозиції еспертів DiXi Group.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG