DiXi Group працює над оновленням Індексу прозорості

29 липня 2019В рамках підготовки цьогорічного Індексу прозорості енергетики України DiXi Group провів зустріч із представниками бізнесу, на якій обговорювали можливості вдосконалення методології та структури дослідження. Презентація та обговорення відбувалися під час засідання комітету енергетики Американської торговельної палати 26 липня.

Читати далі

Важливо, щоб оприлюднені Міненерго дані мали глибоку деталізацію - експерт DiXi Group

18 липня 2019Ситуацію з оприлюдненням офіційних даних та її важливість для суспільства обговорили під час зустрічі учасники урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції», серед яких був експерт DiXi Group Андрій Білоус.

Читати далі

Асоціація «ЕнергоТранспарентність» розглянула стратегію розвитку на 2020 рік

17 липня 2019Представники DiXi Group взяли участь у стратегічній сесії Асоціації «ЕнергоТранспарентність», яка проходила у Києві 15-16 липня. Під час засідань члени Асоціації та представники фонду «Відродження», Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, а також Національного секретаріату Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) розробили та затвердили основі цілі на наступний рік, організаційну структуру Асоціації та регламент управління проектами, що реалізуватимуться в рамках стратегічних цілей Асоціації.

Читати далі

Експерти закликають продовжити європейський курс реформ в енергетиці та довкіллі після парламентських виборів

10 липня 2019Напередодні парламентських виборів в Україні експерти коаліції «Енергетичні реформи» назвали першочергові завдання для виконання Угоди про асоціацію у секторах енергетики та довкілля. Про це йшлося під час брифінгу «Реформи в енергетиці та довкіллі: осінь близько».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG