Олена Павленко взяла участь у зустрічі з Віце-прем’єром з євроінтеграції

09 липня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь зустрічі з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе. Зустріч відбулася 6 липня в рамках роботи української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС).

Читати далі

Міненерго, Держгеонадра та ДФС підтримали попроектне звітування

02 липня 2018Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Державна служба геології та надр, а також Державна фіскальна служба підтримали звітування видобувних компаній по кожному проекту (спеціального дозволу).

Читати далі

DiXi Group взяли участь в Другій конференції з питань реформ

30 червня 2018Представники DiXi Group взяли участь в Другій конференції з питань реформ в Україні, яка відбулася в Копенгагені.

Читати далі

Результати дослідження DiXi Group презентовано в Швеції

30 червня 201825-26 червня керівник проектів та програм Роман Ніцович та старший аналітик Денис Назаренко представили брошуру-дослідження "Russian Fairy Tales: Lessons for Europe from Ukraine’s History" місцевим стейкхолдерам у Стокгольмі, Швеція.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG