Майбутнє «чистої енергетики» - враження з конференції у Брюсселі

07 листопада 2019Віце-президент DiXi Group Антон Антоненко відвідав CEER 2019 Customer Conference, на якій учасники обмінювалися думками про законодавство стосовно «чистої енергетики».

Читати далі

Експерт DiXi Group - про прозорість держпідприємства та стандарти ІПВГ

31 жовтня 2019Дослідження про роль національної нафтогазової компанії у розвитку сектору представив під час семінару з підготовки валідації України по звіту ІПВГ експерт DiXi Group Тарас Ткачук. Захід проходив 29-30 жовтня у Києві.

Читати далі

Францію цікавлять енергетичні реформи України – президент DiXi Group

28 жовтня 2019Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін та президент DiXi Group Олена Павленко були запрошені до Франції для участі у круглому столі «Реформи та перспективи енергетичного сектору України після 2020 року».

Читати далі

Перспективи реформування екологічного податку представила експерт DiXi Group Ольга Полуніна

25 жовтня 2019Проблеми розподілу екологічного податку та перспективи його реформування розглянула у своєму виступі експерт DiXi Group Ольга Полуніна під час круглого столу «Газовидобуток та сталий розвиток громад: виклики та перспективи», що пройшов 22 жовтня у Полтаві.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG