Онлайн-курс «Прозора енергетика» стартував

12 лютого 201912 лютого стартував безкоштовний онлайн-курс «Прозора енергетика». Його підготували аналітичний центр DiXi Group, студія онлайн-освіти EdEra разом з VoxUkraine у рамках проекту USAID «Прозора енергетика». Автори курсу поставили собі за мету пояснити простими словами як влаштована енергетична галузь.

Читати далі

Українська сторона ПГС Україна – ЄС зустрілася із віце-прем’єром

11 лютого 2019Регіонам необхідна більш якісна інформація про процес євроінтеграції. Про це було заявлено під час зустрічі учасників Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) із з Віце-прем'єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Читати далі

Екскурсія у ВРУ, розіграна під час вечірки друзів DiXi Group, відбулася

10 лютого 2019Учні київської школи побували на екскурсії у ВР. Нагадаємо, що під час благодійного заходу на вечірці друзів DiXi Group було розіграно сертифікат на право відвідання парламенту, який надала народний депутат України Ольга Бєлькова.

Читати далі

Експерти закликають до монетизації субсидій для всіх вразливих споживачів

08 лютого 2019Заходи боротьби з енергетичною бідністю в Україні мають бути відокремлені від загальної системи підтримки домогосподарств із низькими доходами та об’єднані у комплекс рішень, зокрема з врегулювання поняття “вразливих споживачів”, таргетування державної підтримки, а також запровадження адресної монетизованої грошової підтримки.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG