DiXi Group співорганізували дискусію, присвячену законопроектам з енергоефективності

15 червня 2017У Києві в рамках проекту EU4Energy відбулося обговорення на вищому рівні, у якому взяли участь члени парламенту, фахівці Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Європейського банку реконструкції і розвитку, аналітичного центру Dixi Group та Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

Читати далі

Представник DiXi Group взяв участь в тренінгу для регіональних журналістів

14 червня 2017Аналітик DiXi Group Тарас Ткачук долучився до дводенного інтенсиву «Як писати про реформи так, щоб вас читали», організованого «Інтерньюз-Україна» для представників регіональних медіа.

Читати далі

Експерти обговорили з чого почнеться реформа ринку електроенергії

10 червня 2017В рамках круглого столу «Реформа ринку електроенергії: новий шлях від виробника до споживача» експерти обговорили першочергові організаційно-правові питання переходу до нового ринку; роль НКРЕКП; виклики, які стоять перед системним оператором ринку; майбутнє вертикально-інтегрованих компаній у новому ринку електроенергії; способи захисту споживачів.

Читати далі

Аналітик DiXi Group відвідав форум ”Clean Energy for a Sustainable Future”

10 червня 20179 червня у Відні відбувся форум ”Clean Energy for a Sustainable Future” під час якого представники європейських країн, міжнародних енергетичних та фінансових організацій обговорили можливі шляхи переходу до екологічно чистого, низько вуглецевого розвитку, не спотворюючи функціонування енергетичного ринку.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG