Спростування участі «СтопКору» в конкурсі журналістів-розслідувачів проекту USAID «Прозора енергетика»

29 листопада 2017Нещодавно на «СтопКорі» з’явилася інформація про те, що команда інформаційного порталу бере участь у конкурсі журналістів-розслідувачів проекту «Прозора енергетика» зі своїм розслідуванням корупційних схем у державному підприємстві "Укренерго".

Читати далі

Харків став другим осередком моніторингу реформ (фото)

29 листопада 2017Експерти коаліції «Енергетичні реформи» презентували у Харкові систему критеріїв, яка дозволяє оцінити прогрес імплементації Угоди про асоціацію в частині енергетики та довкілля на місцевому рівні.

Читати далі

Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за листопад)

29 листопада 2017Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжують наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією.

Читати далі

Перший етап конкурсу ідей C.O.D.E. завершено

27 листопада 2017Підбито підсумки конкурсу ідей (C.O.D.E.). З тридцяти поданих заявок конкурсна комісія відібрала дев’ять. Вони візьмуть участь в наступному етапі.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG