DiXi Group провела стратегічну сесію

23 липня 2018Вже третій рік поспіль представники аналітичного центру DiXi Group проводять стратегічну сесію. Протягом трьох діб, із 19 до 21 липня, на природі під Києвом члени команди DiXi Group опрацювали стратегічні плани свого розвитку на найближчий рік.

Читати далі

Круглий стіл "Нові вимоги до формування фінансової та нефінансової звітності компаній" (анонс)

17 липня 201831 липня 2018 року о 10.00 за підтримки Міністерства фінансів України та аналітичного центру DiXi Group відбудеться круглий стіл "Нові вимоги до формування фінансової та нефінансової звітності компаній".

Читати далі

DiXi Group визнано одним із найпрозоріших аналітичних центрів у світі

17 липня 2018Згідно з рейтингом фінансової прозорості Transparify, аналітичний центр DiXi Group отримав 5 зірок із 5 можливих. Така оцінка свідчить про те, що організація оприлюднює інформацію про всіх донорів, розміри фінансування, реалізовані проекти, проведені заходи і дослідження.

Читати далі

Розпочалось обговорення пропозицій до плану дій Ініціативи «Партнерство "Відкритий Уряд» у 2018-2020 роках

10 липня 2018Розпочалося обговорення пропозицій до плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство “Відкритий уряд”», яка покликана об’єднати зусилля уряду та громадянського суспільства для позитивних змін у житті громадян.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG