Експерти DiXi Group долучились до обговорення проблем "зеленої" енергетики

06 березня 2020Директор з досліджень DiXi Group Роман Ніцович та старший аналітик Богдан Серебренніков взяли участь у семінарі з відновлюваної електроенергії.

Читати далі

Екологічна дискусія у Дніпрі від DiXi Group

06 березня 2020Як розвивати промисловість без шкоди для довкілля - круглий стіл з цієї теми пройшов 5 березня у Дніпрі за участю експертів DiXi Group Сергія Балана та Антона Антоненка.

Читати далі

На усіх рівнях є велика увага до деталей реформ в Україні – візит до Брюсселю

05 березня 2020Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко долучилась до робочого візиту в Бельгію, який організовував Офіс аналітичних центрів в Брюсселі 3-4 березня.

Читати далі

Олена Павленко увійшла в Глобальну Раду PWYP

02 березня 2020Президента DiXi Group було обрано представником від Євразійського регіону до Глобальної Ради Publish What You Pay – міжнародної коаліції громадських організацій, що працюють в сфері підвищення прозорості видобувних галузей та імплементації ЕІТІ.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG