Конкурс ідей C.O.D.E відбувся

02 лютого 20181 лютого в офісі аналітичного центру DiXi Group відбувся другий етап Конкурсу ідей C.O.D.E. проведений в рамках проекту USAID «Прозора енергетика». Вісім команд представили свої проекти Конкурсній комісії.

Читати далі

Експерти DiXi Group допомагають Міненерговугіллю з відкриттям даних

31 січня 201830 січня відбувся тренінг «Як зробити дані відкритими?» стосовно правильної роботи з інформацією для фахівців ядерного та нафтогазових департаментів Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Читати далі

Експерти DiXi Group підготували інфографіку про те, як формуються тарифи на тепло

30 січня 2018Експерти аналітичного центру DiXi Group підготували фактшити - інформацію у вигляді інфографіки про складові тарифу та прозорість їх формування.

Читати далі

Діти в передфронтовій зоні отримали подарунки від друзів DiXi Group

26 січня 2018Завдяки друзям та партнерам DiXi Group, які активно долучились до надання лотів та до участі у аукціоні під час вечірки для друзів аналітичного центру, дитячий садочок № 56 «Золотий ключик» (м. Мар’їнка, Донецької області) отримав плиту для приготування їжі, а дитсадок № 6 «Червона шапочка» (м. Красногорівка Донецької області) - проектор.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG