Олена Павленко взяла участь у робочому візиті членів БГЗО ЕІТІ до Німеччини

04 травня 2017Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у робочому візиті членів Багатосторонньої групи з імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей до Німеччини, на запрошення німецького Секретаріату Ініціативи прозорості. До складу делегації учасників з України увійшли представники органів влади, компаній та громадських організацій.

Читати далі

DiXi Group презентували звіт про енергетичну зброю Кремля

28 квітня 201726 квітня, аналітик DiXi Group Денис Назаренко у складі міжнародної групи експертів з енергетики у Європейському Парламенті презентував рекомендації для інституцій ЄС з протидії намаганням Росії підірвати енергетичну безпеку та демократичний курс України та, частково, самого Європейського Союзу. У рамках проекту, фінансованого фундацією National Endowment for Democracy, афілійованої з Демократичною партією США, експерти з Білорусі, Угорщини, Румунії, Молдови та України проаналізували арсенал Кремля в енергетичній сфері, за допомогою якого російська держава та бізнес намагаються контролювати рішення урядів і навіть результати виборів в цих східно- та центральноєвропейських країнах.

Читати далі

Антон Антоненко познайомив експертів з трендами в комунікації енергетичної реформи

27 квітня 2017Віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко взяв участь в дискусії стейкхолдерів, організованій в рамках проекту USAID «Програма комунікації реформ в Україні». Темою його виступу були тренди в комунікації енергетичної реформи.

Читати далі

Тетяна Бойко: участь у Коаліції «Прозора енергетика» - можливість синхронізувати зусилля провідних аналітиків

25 квітня 2017«Учаcть у Коаліції проекту USAID «Прозора енергетика» - це можливість синхронізувати зусилля провідних аналітичних центрів, адвокаційних кампаній, незалежних експертів та журналістів для досягнення «історій успіху» - руйнування корупційних схем в енергетичній сфері», - зазначила координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА, експертка ініціативи "Реанімаційний пакет реформ" Тетяна Бойко.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG