Уряд та громадськість обговорили зміни до ключової угоди в енергетиці

06 квітня 20165 квітня відбулася нарада щодо змін до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, ініційована Міністерством енергетики та вугільної промисловості та підтримана аналітичним центром DiXi Group.

Читати далі

DiXi Group шукає тренера для проведення тімбілдінгу

04 квітня 2016Аналітичний центр DiXi Group шукає тренера для проведення тімбілдінгу – одноденного комплексу заходів, метою якого є побудова ефективної командної роботи.

Читати далі

Проект закону «Про регулятор» визнано таким, що відповідає антикорупційному законодавству

01 квітня 2016Комітет з питань запобігання і протидії корупції ВРУ визнав законопроект «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (реєстраційний № 2966-д від 19.02.2016) таким, що відповідає антикорупційному законодавству.

Читати далі

Стажери DiXi Group побували в аналітичних центрах Балтії

31 березня 2016В рамках навчального візиту 10 українських стажерів відвідали аналітичні центри країн Балтії. Протягом чотирьох днів візітери побували в шести громадських організаціях Естонії та Латвії.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG