DiXi Group шукає тренера для проведення тімбілдінгу

04 квітня 2016Аналітичний центр DiXi Group шукає тренера для проведення тімбілдінгу – одноденного комплексу заходів, метою якого є побудова ефективної командної роботи.

Читати далі

Проект закону «Про регулятор» визнано таким, що відповідає антикорупційному законодавству

01 квітня 2016Комітет з питань запобігання і протидії корупції ВРУ визнав законопроект «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (реєстраційний № 2966-д від 19.02.2016) таким, що відповідає антикорупційному законодавству.

Читати далі

Стажери DiXi Group побували в аналітичних центрах Балтії

31 березня 2016В рамках навчального візиту 10 українських стажерів відвідали аналітичні центри країн Балтії. Протягом чотирьох днів візітери побували в шести громадських організаціях Естонії та Латвії.

Читати далі

Президент DiXi Group взяла участь в зустрічі УС ПГС із представниками Уряду

25 березня 2016Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь у зустрічі Української сторони Платформи громадянського суспільства з Урядовим офісом з європейської інтеграції та заступниками міністрів з європейської інтеграції, де представила звіт щодо співпраці Україна-ЄС в енергетиці.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG