Концепція Міненерго з реформування вугільної галузі потребує доопрацювання - експерти

16 червня 2016Концепція державної цільової економічної програми реформування вугільної промисловості до 2020 року, розроблена Міністерством енергетики та вугільної промисловості, потребує доопрацювання.

Читати далі

DiXi Group ініціює дебати щодо вугільних шахт

13 червня 201615 червня 2016 року о 10.00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудуться дебати «Вугільні шахти в Україні: інвестувати чи закривати?».

Читати далі

Аналітик DiXi Group пройшла навчання в Норвегії

10 червня 2016Молодший аналітик DiXi Group Марія Мельник здійснила навчальну поїздку до Королівства Норвегія. Навчання, організоване Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) в рамках реалізації проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), проходило з 29 травня до 5 червня.

Читати далі

Колектив DiXi Group вчився тімбілдингу та стратегічному плануванню

06 червня 2016Команда аналітичного центру DiXi Group пройшла тренінгову програму «Інтелектуальний квест». На один день представники DiXi виїхали за місто, аби взяти участь у захоплюючий пригоді. Аналітикам з DiXi Group довелося випробувати свої сили в конструюванні плавального засобу, переправлятися мотузковою переправою та ще зробити багато незвичних для себе речей.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG