DiXi Group представила позицію Робочої групи 5 під час зустрічі Платформи Україна-ЄС з урядовцями та парламентарями

18 липня 2016Президент аналітичного центру Dixi Group Олена Павленко взяла участь у зустрічі Української Сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС з віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції п. Іванною Климпуш-Цинцадзе та іншиими членами уряду і парламенту щодо стану імплементації Угоди про Асоціації та співпраці між сторонами.

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурс пропозицій від аудиторських компаній щодо надання консультаційних послуг

15 липня 2016Громадська організація «Діксі Груп», що здійснює проект «Прозора енергетика» в рамках міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс пропозицій від аудиторських компаній щодо надання консультаційних послуг для впровадження рекомендацій за результатами проведеного дослідження NUPAS.

Читати далі

США приєдналися до світової тенденції щодо оприлюднення інформації у видобутку

15 липня 2016У світі все більше країн приєднуються до ініціативи по розкриттю детальної інформації у видобувних галузях. Так, один з найбільших ринків у світі –США – нарешті імплементував норми про проектну звітність, що були прийняті у Законі Додда-Френка ще шість років тому.

Читати далі

DiXi Group поділилась досвідом в адвокації ЕІТІ

13 липня 2016Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь у обговоренні «Реформи в Україні та їх рушії: як ефективніше організувати співпрацю органів влади і недержавних організацій?», яке було організовано Фондом «Демократичні ініціативи» за підтримки Міжнародним фондом «Відродження», Шведської агенції з міжнародного розвитку (SIDA) та Think Tank Fund.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG