Законопроект про регулятора прийнято у першому читанні

12 квітня 2016Проект Закону «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (реєстраційний № 2966-д від 19.02.2016) прийнято у першому читанні. За прийняття документа проголусовало 285 депутатів.

Читати далі

Аналітичний центр DiXi Group прийнято в асоційовані члени РПР

11 квітня 2016DiXi Group приєднався до ініціативи «Реанімаційний пакет реформ». Аналітики DiXi діятимуть в рамках групи «Реформа енергетичного сектору». Представники аналітичного центру зосередяться на запровадженні європейських правил в цій галузі.

Читати далі

Уряд та громадськість обговорили зміни до ключової угоди в енергетиці

06 квітня 20165 квітня відбулася нарада щодо змін до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, ініційована Міністерством енергетики та вугільної промисловості та підтримана аналітичним центром DiXi Group.

Читати далі

DiXi Group шукає тренера для проведення тімбілдінгу

04 квітня 2016Аналітичний центр DiXi Group шукає тренера для проведення тімбілдінгу – одноденного комплексу заходів, метою якого є побудова ефективної командної роботи.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG