Україна може підсилити енергобезпеку ЄС, треба тільки скористатися шансом - експерти

19 квітня 2016Україна отримала шанс стати важливим елементом енергетичної безпеки та не менш важливим гравцем енергоринку Європи. Про це заявили учасники енергетичної панелі Євроатлантичного форуму лідерства та солідарності, який проходив 19 квітня в Києві.

Читати далі

У майбутньому країни Енергоспівтовариства зможуть почувати себе безпечніше – експерт DiXi Group

18 квітня 2016Країни-члени Європейського Союзу на випадок форс-мажорних обставин хочуть юридично зобов’язати ділитися газом з сусідніми країнами. Таку пропозицію, а також намір в подальшому поширити таку систему і на країни Енергетичного Співтовариства, під час 4-ого Форуму з європейського енергетичного права у Відні озвучив представник департаменту Єврокомісії, який займається енергетикою (DG Energy) Олівер Кох.

Читати далі

Представник DiXi Group взяв участь у семінарі енергетичних регуляторів Східного Партнерства

15 квітня 2016Віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко відвідав Семінар енергетичних регуляторів Східного Партнерства. Захід пройшов в Вільнюсі. Окрім представників регуляторів, в семінарі взяли участь співробітники міністерств енергетики країн Східного партнерства та ЄС. Зокрема, України, Грузії, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Литви, Німеччини та Австрії.

Читати далі

Звернення громадських організацій до Уряду України

14 квітня 2016Аналітичний центр DiXi Group разом із партнерами звертається до нового уряду з проханням продовжувати реформи, розпочаті в енергетичній галузі.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG