Представник DiXi Group візьме участь в обговоренні енергетичної реформи від уряду

24 травня 2016Віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко візьме участь дискусії «Енергетична реформа: про що забув уряд Володимира Гройсмана?». Захід відбудеться 25 травня, 0 15:30 в Українському кризовому медіа-центрі (Київ, Хрещатик 2).

Читати далі

У комітеті ВР розглядали стан виконання Національного плану дій з відновлюваної енергетики

17 травня 20162016-й рік має стати роком прориву та модернізації української "зеленої" енергетики. Така думка прозвучала під час круглого столу, присвяченого стану виконання Національного плану дій з відновлюваної енергетики.

Читати далі

DiXi Group приймає участь в «Інформаційному ярмарку» у парламенті

17 травня 2016Аналітичний центр DiXi Group представлено у 8-ій презентації-виставці «Інформаційний ярмарок 2016». Це щорічний захід, в якому беруть участь організації, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу Верховній Раді України.

Читати далі

Європейці очікують на істотні зміни у плані відділення транспортної функції від "Нафтогазу"

12 травня 2016Секретаріат Енергетичного Співтовариства оцінив запропонований план відділення активів з транспортування газу (unbundling) від "Нафтогазу", наданий Міністерством енергетики та вугільної промисловості, і запропонував свої рекомендації для його покращення.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG