DiXi Group виступили організаторами студентських дебатів в Києво-Могилянській академії

31 травня 201630 травня на базі Національного університету "Києво-Могилянська академія" відбулись дебати на тему "Декарбонізація у генерації енергії в Україні. Можливі альтернативи: атома чи "зелена" енергетика".

Читати далі

Представники DiXi Group взяли участь Літній школі з енергетичного законодавства (відео).

31 травня 2016Аналітики DiXi Group за підтримки МВ «Відродження» взяли участь Літній школі з енергетичного законодавства та політики ЄС у Флоренції (Florence School of Regulation).

Читати далі

Звернення щодо важливості прийняття законопроекту про регулятора

26 травня 2016Аналітичний центр "Діксі Груп" та "Сильніші разом!" опублікували звернення до Представницва ЄС в Україні, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Групи підтримки України Європейської Комісїі та Світового банку з проханням допомогти в мобілізації всіх політичних сил та конкретних депутатів, які декларують підтримку європейській інтеграції України, з метою прийняття закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (реєстр. № 2966-д).

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурс на проведення тренінгу з візуального сторітелінгу

25 травня 2016Аналітичний центр DiXi Group оголошує конкурс на проведення тренінгу з візуального сторітелінгу (storytelling) для команди, яка налічує близько 10 осіб.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG