Експерти DiXi Group представили у Німеччині інструменти для посилення енергетичної співпраці Україна-ЄС

11 травня 201610 травня у Берліні експерти DiXi Group презентували аналітичну записку "Реформа українського газового сектору: взаємна вигода для України та Європи".

Читати далі

DiXi Group дослідили, що буде з "Нафтогазом"

28 квітня 2016Аналітичний центр DiXiGroup провів SWOT аналіз двох основних моделей розділення функцій НАК «Нафтогаз України», які були запропоновані Міністерством енергетики та вугільної промисловості та самим"Нафтогазом", відповідно.

Читати далі

Експерти, урядовці на депутати обговорили майбутнє «Нафтогазу»

22 квітня 2016Перше засідання Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» планується на початку травня. Про це під час дня, присвяченого проблемам енергетики, на «Тижні структурних реформ», організованого Центром вільної економіки імені Кахи Бендукідзе, заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юлія Ковалів.

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурс на юридичний супровід законопроекту

21 квітня 2016Аналітичний центр DiXi Group оголошує конкурс із надання послуг незалежного експерта для доопрацювання законопроекту «Про ринок електричної енергії».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG