Оприлюднення інформації у форматі open data в Міненерго не такий швидкий процес – Андрій Білоус

07 листопада 2018

Як свідчить досвід аудиту даних в Міненерговугілля, організація збору та оприлюднення інформації у форматі відкритих даних (open data) не такий швидкий процес. Про це, під час обговорення, присвяченого новим інструментам відкриття інформації в енергетичному секторі, заявив експерт аналітичного центру DiXi Group Андрій Білоус.

За його словами, цей процес значно сповільнює традиційна українська бюрократія, а також низький рівень обізнаності фахівців на місцях щодо вимог формату, зокрема структурування даних.

«Втім, попри труднощі, прогрес все ж є і, станом на зараз, на єдиному Порталі відкритих даних міністерство регулярно оновлює інформацію вже по 26 наборах даних», - зазначив Андрій Білоус.

Обговорення відбулося в рамках Міжнародного форуму "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє", організованого Міністерством енергетики та вугільної промисловості.

Аудит даних проводиться за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID.

 

За матеріалами EITI Ukraine/ ІПВГ в Україні

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG