Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за жовтень)

31 жовтня 2018

Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжують наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією.

У жовтні основна частина внесених змін стосувалася ланцюга «Електроенергія». Крім того, експерти розпочали роботу з даними ланцюга «Тепло».  

Протягом жовтня було оновлено 48 наборів даних. Зокрема, додано інформацію щодо біопалива, розміщено прогноз генерації електроенергії тощо.

Також було додано 21 інфографіку. В переліку - "Збитки від лісових пожеж за 2006-2017", «Компенсації споживачам електроенергії: 2017» та інші графічні матеріали.

Нагадаємо, що онлайн-карту вітчизняного енергосектору, розроблену експертами аналітичного центру DiXi Group та коаліції проекту USAID «Прозора енергетика» було презентовано 14 липня 2017 року.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG