Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за вересень)

28 вересня 2018

Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжують наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією.

У вересні головний фокус було зосереджено на ланцюзі «Електроенергія». Зокрема, було додано дані до розділу «Обленерго»: оплата праці, ліквідність енергопостачальних компаній, прибутковість енергопостачальних компаній тощо.

Ланцюг доповнено даними щодо структури тарифу на передачу електроенергії ДП «Укренерго», динаміки середньорічного тарифу на передачу електроенергії, доходів та видатків ДП «Енергоринок» (2015-2016 рр.) та географічної структури експорту й імпорту електроенергії.

Протягом вересня оновлено набір даних «Динаміка та структура обсягів електроенергії, випущеної виробниками в оптовий ринок» та додано до нього візуалізацію.

До існуючої карти додано набори даних, які стосуються обсягів та вартості електроенергії за регульованим і нерегульованим тарифами та відпуску електроенергії в оптовий ринок у 2016-2017 роках в розрізі видів генерації.

Крім того, карту доповнено наборами даних «Звернення споживачів електроенергії: динаміка та категорія запитань», «Обсяги використання електроенергії за категоріями споживачів» та «Структура заборгованості за спожиту електроенергію за категоріями споживачів». В наборі даних «Розрахунки за електроенергію, відпущену ДП «Енергоатом» оновлено графіку.

До усіх ланцюгів додано набори даних щодо видобутку корисних копалин (вугілля, нафта, газ). До карти додано повний набір даних Національного звіту ІПВГ за 2014-2015 роки та підготовлено приклади можливих візуалізацій до всіх наборів даних.

Загалом у вересні технічно доопрацьовано 3 набори даних, розміщено на онлайн-карту та опрацьовано 26 нових наборів даних, уніфіковано візуальні елементи та підписи, та внесено зміни у 15 існуючих інфографік.

Нагадаємо, що онлайн-карту вітчизняного енергосектору, розроблену експертами аналітичного центру DiXi Group та коаліції проекту USAID «Прозора енергетика» було презентовано 14 липня 2017 року.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG