Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за листопад)

03 грудня 2018

Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжують наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією.

Протягом листопада було додано 14 наборів даних. Серед доданого - дані щодо використання палива для виробництва електроенергії та тепла, цьогорічний кошторис ДП "Енергоринок", план використання ДП "Енергоринок" залишків коштів попередніх періодів за статтею "Амортизаційний фонд" тощо.

Доповнено сегмент біоенергетики. Зокрема, протягом листопада було додано дані щодо виробників соняшникових та дерев'яних пелет, географічної структури експорту біомаси та обсягів продажу, а також орієнтованого обсягу виробництва пелет за 2016 рік.

Також до карти було додано 22 інфографіки. Зокрема, "Загальний енергобаланс України: кінцеве споживання за категоріями споживачів", "Використання палива для виробництва електроенергії та тепла" , "Фактори, що впливають на середню оптову ринкову ціну, як результат підвищення заробітної плати" та інші графічні матеріали.

Нагадаємо, що онлайн-карту вітчизняного енергосектору, розроблену експертами аналітичного центру DiXi Group та коаліції проекту USAID «Прозора енергетика» було презентовано 14 липня 2017 року.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG