Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за вересень)

28 вересня 2017

Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжують наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією.

Так, на підставі аналізу даних, представлених на онлайн-карті та існуючих прогалин, створено новий перелік "чорних скринь" – ситуацій, де інформацію від суспільства приховують або вона є недоступною. Незабаром цей перелік буде запропоновано для нових журналістських розслідувань.

Оброблено, візуалізовано та завантажено на онлайн-карту додаткові набори даних у сферах газу і нафтопродуктів (роздрібна ціна на автомобільний газ), підготовлено до завантаження інформацію щодо показників ринку електроенергії (обсяг і структура продажу на оптовому ринку, прогнозована вартість тощо) і теплопостачання (планові та фактичні обсяги виробництва теплової енергії, власне споживання теплогенерацією, втрати тепла в мережах).

З огляду на наближення опалювального сезону, дані про опалення будуть особливо цікавими споживачам, тому їх наразі готують для подальшої візуалізації та розробки медіа-історій.

Нові експерти, залучені в рамках проекту USAID «Прозора енергетика», взялися наповнювати карту інформацією у сфері біоенергетики та фінансових питань.

На карту завантажено нові журналістські розслідування та дані зі звітів за стандартом Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ). Також, підготовлено матеріали для англомовної версії карти, яка буде запущена найближчим часом.

Нагадаємо, що он-лайн карту вітчизняного енергосектору, розроблену експертами аналітичного центру DiXi Group та коаліції проекту USAID «Прозора енергетика» було презентовано 14 липня 2017 року.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG