Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за листопад)

29 листопада 2017

Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжують наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією.

Так, в листопаді оновлено дані про експорт нафтопродуктів, додано нові набори даних в секторі теплопостачання. Триває робота з розширення інформації та їх структурування у форматі відкритих даних для подальшої візуалізації.

Було проведено нараду з експертами із фіскальних питань та ринку біомаси, за підсумками якої визначення основні фінансові показники для компаній галузі, а також показників їх ефективності, які будуть вноситися на онлайн-карту.

Створено форму заповнення єдиної бази даних (україномовна та англомовна версії).

Створено та візуалізовано набори даних про структуру кінцевих цін або тарифів на енергоресурси для населення. Ці дані увійшли до інформаційних листів, які було представлено на конференції "Прозорість для довіри. Як зробити енергетику доступною"[РН1] .

Додатковий перелік розслідувань, виявлених через моніторинг ЗМІ, підготовлено для додавання до онлайн-карти.

Також завершено технічні роботи, пов’язані із запуском англомовної версії, яка дзеркально відображає українську відповідно до структури.

Нагадаємо, що онлайн-карту вітчизняного енергосектору, розроблену експертами аналітичного центру DiXi Group та коаліції проекту USAID "Прозора енергетика" було презентовано 14 липня 2017 року.

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG