Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за грудень)

26 грудня 2017

Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжують наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією.

В грудні напрацьовано набори даних в секторі біомаси – зокрема, у сфері виробництва теплової та електричної енергії. Його розширено на основі відповіді на інформаційний запит (загалом 39 сторінок) та після обробки буде розміщено на онлайн-карті.

Також до публікації готуються набори даних у сфері теплопостачання, зокрема щодо структури тарифів на виробництва, транспортування і постачання тепла.

Наполовину завершено формування єдиної бази даних наборів даних на онлайн-карті енергосектору (україномовна та англомовні версії), яка має полегшити навігацію користувачів. Доопрацьовано англомовну версію карти.

Наступним кроком запланована розробка технічного завдання для вдосконалення онлайн-карти та її елементів. Зокрема, планується розміщення додаткового масиву фінансової інформації.

Нагадаємо, що онлайн-карту вітчизняного енергосектору, розроблену експертами аналітичного центру DiXi Group та коаліції проекту USAID "Прозора енергетика" було презентовано 14 липня 2017 року.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG