Оновлення онлайн-карти енергетичного сектору (за березень)

30 березня 2018

Експерти проекту USAID «Прозора енергетика» продовжують наповнювати онлайн-карту енергетичного сектору новою інформацією.

У березні на карті оновлено й завантажено дані про місячні обсяги споживання нафтопродуктів в Україні.

Для подальшої візуалізації та публікації опрацьовано набори даних в секторі виробництва тепла та електроенергії з біомаси.

Для подальшої візуалізації описано 10 наборів фінансових даних обленерго – щодо рентабельності активів, прибутковості, коефіцієнтів заборгованості та ліквідності, заробітної плати тощо.

На основі аналізу моделей організації обліку теплопостачання експертом коаліції «Прозора енергетика» Тетяною Бойко підготовлено статтю «Облік тепла: чого очікувати в новому сезоні».

Також, фахівці проекту повністю підготували єдину базу наборів даних, що містяться на онлайн-карті енергосектору. Вже цього року даний інструмент доопрацюють, аби користувачі могли швидше зорієнтуватися і знайти необхідну інформацію.

Нагадаємо, що онлайн-карту вітчизняного енергосектору, розроблену експертами аналітичного центру DiXi Group та коаліції проекту USAID "Прозора енергетика" було презентовано 14 липня 2017 року.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG