Онлайн-курс «Прозора енергетика» стартував

12 лютого 2019

12 лютого стартував безкоштовний онлайн-курс «Прозора енергетика». Його підготували аналітичний центр DiXi Group, студія онлайн-освіти EdEra разом з VoxUkraine у рамках проекту USAID «Прозора енергетика». Автори курсу поставили собі за мету пояснити простими словами як влаштована енергетична галузь.

Навчальна програма «Прозорої енергетики» складається з чотирьох модулів. Слухачі курсу дізнаються як влаштований вітчизняний енергосектор та як формується енергоринок України, познайомляться з законодавчими базами, що регулюють цю галузь. Крім того передбачена лекція, присвячена тому, де брати і як використовувати дані та статистичну інформацію про українську енергетику. Теоретична частина курсу доповнена тестовими завданнями.

«Курс розрахований на всіх, хто цікавиться енергетикою. Він розроблений таким чином, щоб навіть люди, які ніколи не стикалися з цією темою, отримали базові знання та змогли їх використовувати в подальшому», - зазначила експерт аналітичного центру DiXi Group Ольга Трутень.

В ролі викладачів курсу виступили 12 провідних експертів з українських та міжнародних компаній та дослідницьких центрів. Зокрема, керівник Асоціації Енергоефективні Міста України, експерт Реанімаційного Пакету Реформ та член Несторівської групи Святослав Павлюк; фахівець з аналізу політики та стратегічного планування, доктор наук з державного управління, кандидат технічних наук, професор Генадій Рябцев; співробітник брюссельського аналітичного центру Bruegel і член Німецької консультативної групи в Україні та член консультативної групи Німеччини в Україні та Німецької економічної групи в Білорусі та Молдові Георг Цахман.

Курс триватиме чотири тижні. По закінченні слухачі отримають відповідні сертифікати. Планується, що в подальшому курс діятиме на постійній основі.

Виконання цього онлайн-курсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG