Олену Павленко обрано співголовою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

18 жовтня 2018

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко стала співголовою Української сторони Платформи громадянського суспільства (УС ПГС) Україна-ЄС. Її було обрано під час чергового засідання платформи.

«Ми спільними зусиллями будемо працювати над тим, щоб побудувати ефективний діалог із європейською стороною Платформи, узгодити ключові теми співпраці на 2019 рік і залучити до співпраці якомога більше зацікавлених сторін в Україні», - підкреслила Олена Павленко.   

Крім того, під час засідання Української сторони Платформи учасники говорили про доукомплектацію складу УС ПГС та запланували наступне засідання Платформи в Києві. Воно відбудеться в листопаді.

Додатково: Платформа громадянського суспільства утворена, аби інформувати громадськість про виконання Угоди та врахування їхнього внеску для її виконання.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG