Олена Павленко взяла участь в засіданні Платформі громадянського суспільства Україна – ЄС

27 березня 2017

Президента аналітичного центру DiXi Group Олену Павленко взяла участь у роботі Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УС ПГС), презентуючи досвід коаліції «Енергетичі реформи» в моніторингу Угоди про Асоціацію.  

В своєму виступі президент DiXi  поінформувала про те, як працює коаліція «Енергетичні реформи», основні аналітичні продукти коаліції, а також поділилася висновками і рекомендаціями, як можна робити якісний моніторинг.

«Один з основних висновків нашого моніторингу – експерти від громадськості мають застосовувати такий же професійний підхід і так само глибоко вникати в тему, як і урядовці. Тоді ми зможемо не лише моніторити те, що відбувається навколо, але і ефективно адвокатувати основні реформи», - зазначила Олена Павленко.

Для довідки: УС ПГС є частиною Платформи громадянського суспільства Україна, регулярним зібранням організацій громадянського суспільства з усієї України, які займаються просуванням євроінтеграційних реформ.  «Діксі Груп» є частиною Робочої групи 5 Платформи. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG