Олена Павленко взяла участь у зустрічі з Віце-прем’єром з євроінтеграції

09 липня 2018

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь  зустрічі з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе. Зустріч відбулася 6 липня в рамках роботи української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС).

Учасники обговорили можливі напрямки співпраці між Офісом Віце-прем’єра та Платформою громадянського суспільства. Зокрема, йшлось про координацію зусиль з поширення інформації, моніторингу та залучення зацікавлених сторін в євроінтеграційну діяльність у регіонах, можливі проведення заходів спільно з урядом, а також напрацювання рекомендацій від Платформи для роботи уряду в окремих секторах.

Сторони домовились про напрацювання рекомендацій щодо євроінтеграційної діяльності в регіонах, які експерти Платформи нададуть Офісу віце-прем’єра, а також залучення членів Платформи до роботи Координаційної ради з реалізації Стратегії комунікації у сфері євроінтеграції на 2018-2021 роки, створення якої зараз перебуває на фінальній стадії.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG