Олена Павленко взяла участь у засіданні Правління ЕІТІ в Берліні

29 червня 2018

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко приєдналась до української делегації для участі в засіданні Правління ЕІТІ (Ініціативи прозорості видобувних галузей), що пройшла у Берліні, 28-29 червня.

Одним із питань порядку денного засідання була оцінка України щодо впровадження ЕІТІ. Відповідно до рішення Правління, Україна отримала оцінку «значний прогрес», за результатами публікації трьох звітів. Одні з найвищих оцінок – зроблено більше, ніж вимагається - Україна отримала за залучення громадськості до запровадження ЕІТІ, за розкриття даних про бенефіціарних власників, організацію публічних обговорень тощо.

Окрім участі в засіданні Правління ЕІТІ, Олена Павленко провела зустрічі з громадськими організаціями Німеччини, що є частиною Багатосторонньої групи зацікавлених осіб, для можливих спільних ініціатив у майбутньому.

Більше інформації про результати засідання Правління щодо України за посиланням.
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG