Олена Павленко взяла участь у заходах Chatham House

27 листопада 2015

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь в заходах інституту міжнародних відносин Chatham House, які відбулися 25 листопада в Лондоні. Зокрема, відвідала панельну дискусію "Майбутнє європейської енергетичної політики: наслідки для безпеки, конкуренції та змін клімату" та виступила співдоповідачем у рамках «Українського форуму», представляючи п’ятий щорічний моніторинговий звіт «Україна та Енергетичне Співтовариство: дорогою реформ».

"Заходи Chatham House – це завжди високий рівень дискусії. Український енергетичний сектор обговорювала професійна аудиторія, яка глибоко розуміється на процесах в нашій країні. Була дуже динамічна дискусія, звучало багато конкретних пропозицій щодо покращення інвестиційного клімату в Україні", - зазначила Олена Павленко.

Для довідок: Королівський інститут міжнародних відносин Chatham House існує з 1920 року. Організація спеціалізується на питаннях безпеки економіки та політики.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG