​Олена Павленко взяла участь у слуханнях в Європарламенті

17 лютого 2017
Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у слуханнях "Угоди про Асоціацію, поза риторикою" в Європейському парламенті, присвячених стану виконання Угод про Асоціацію в Україні та Молдові. Серед іншого, під час української панелі були обговорені такі теми як енергетика, боротьба з корупцією, транскордонна співпраця, політичний діалог, права людини. 
Виступаючи з оцінкою ситуації в енергетичному секторі, Олена Павленко зазначила, що, відповідно до оцінки коаліції "Енергетичні реформи", найбільш швидко реалізовується Угода про Асоціацію в частині газу, а найбільше затягування - в сфері нафти та ВДЕ. Також також показала, як змінювались джерела постачання газу до України протягом останніх трьох років і наскільки зацікавлений в енергетичному ринку України європейський бізнес. 
Окремо Олена Павленко звернула увагу на ситуацію з "Північним потоком 2" і необхідністю попередити будівництво обхідних газопроводів, які розділяють ЄС політично. "Навіть якщо відкинути економічні чинники, вже зараз можна побачити обурення одних членів ЄС щодо інших у питаннях транспортування газу з третіх країн, що точно не додає до політики "єдиного голосу" ЄС. Можливо, варто ще раз оцінити, чи варто давати такі важелі в руки третіх країн",  - зазначила вона. 
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG