Олена Павленко взяла участь у робочому візиті членів БГЗО ЕІТІ до Німеччини

04 травня 2017

Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у робочому візиті членів Багатосторонньої групи з імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей до Німеччини, на запрошення німецького Секретаріату Ініціативи прозорості. До складу делегації учасників з України увійшли представники органів влади, компаній та громадських організацій.

Члени БГЗО зустрілись із представниками німецького міністерства економіки, обговоривши стратегію Німеччини з розвитку ресурсів та плани з публікації першого звіту ЕІТІ; обмінялись досвідом та планами щодо співпраці між українськими та німецькими членами Багатосторонньо групи.  Україна вже видала два звіти з Ініціативи прозорості, і в цій частині випередила Німеччину, яка тільки планує подати свій перший звіт.

Також, у рамках візиту відбулись зустрічі з німецькими компаніями, що беруть участь в Ініціативі прозорості. Члени БГЗО побували у відомстві із видобутку корисних копалин федеральної землі Нижня Саксонія у Ганновері та родовища з видобутку нафти та газу у цьому регіоні. Окрім цього, учасники візиту відвідали кар’єр з видобутку бурого вугілля, що розташований на території федеральної землі Бранденбург, м. Котбус.

Візит української групи був підтриманий на профінансований Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  в Україні. 

 

Ознайомитися з фотозвітом можна за посиланням

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG