Олена Павленко взяла участь у презентації першого ЕІТІ Звіту в Німеччині

11 вересня 2017

Президент аналітичного центру «Діксі Груп» Олена Павленко взяла участь у презентації першого звіту ЕІТІ в Німеччині, що відбулась 6 вересня 2017 року в Берліні. Документ містить контекстуальну частину та результат звіти даних, і охоплює такі сектори як видобуток піску, гравію, каменю, бурого вугілля, кам’яного вугілля, вапна, кам’яної солі тощо.

Німецький Звіт у багатьох параметрах спирається на прийняту в Німеччині Директиви ЄС з прозорості та підзвітності (Directive 2013/50/EU, Directive 2013/34/EU). Сьогодні звітування компаній в для ЕІТІ є добровільним, однак відкриття цієї ж інформації є обов’язковим в рамках згаданих директив. Незалежним Адміністратором для Німецького Звіту ЕІТІ стала компанія Grant Thornton.

Вітаючи Німеччину з публікацією звіту, Олена Павленко зокрема зазначила, що наступним кроком дуже важливо було б поширити звіт серед місцевих громад і отримати їхні побажання до інформації у наступному звіті. Також, Україна та Німеччина могли б об’єднати свої зусилля, поширити практику звітування в рамках ЕІТІ серед інших європейських країн, а також сусідів.

Поїздка експертки була здійснена за підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG